Трохи історії

Буквально сто років тому асортимент жіночої нижньої білизни включав лише одну модель – панталони. Та й ті свого часу були запозичені з гардеробу чоловіків. Проте поступово дами модернізували їх, скорочуючи. Безсумнівно, цей захід дозволив перетворити панталони до невпізнання і став поштовхом до створення більш зручної, красивої і пікантної нижньої білизни. Сьогодні види жіночих трусиків налічують близько десятка різних моделей, кожна з яких характеризується певними особливостями і відмінностями в крої. Давайте розберемося докладніше.

           Основні вимоги до білизни для жінок

Сьогодні трусики для представниць прекрасної статі представлені у великій різноманітності. Їх можна вибрати під будь-який наряд або для будь-якого випадку. Проте важливо враховувати ще й технологічні характеристики. Зокрема, слід звертати увагу на тканину, форму і розмір. Ці параметри впливають не тільки на естетику білизни, але і на жіноче здоров’я.

Так, якісні трусики шиються з еластичної і гігієнічної тканини, що пропускає повітря. Прорізи для ніг обов’язково повинні бути еластичними, щоб білизна комфортно облягала тіло, не заважала і не обмежувала рухів.

Також при виборі важливо враховувати крій. Від моделі залежить не тільки комфорт носіння, але і доречність білизни під тим чи іншим одягом. Розглянемо, які види жіночих трусів є і в чому полягають їх особливості.

Топ-10 моделей нижньої білизни, які повинні бути у Вашому гардеробі

Виробники всього світу навперебій пропонують різні типи жіночих трусиків самого різного фасону і дизайну. Умовно їх ділять на 3 групи: міні, максі і міді.

Такий росподіл залежить від розміру, який, в свою чергу, визначає ступінь прикриття сідниць і стегон.

Деякі моделі відверто схожі, через що можуть виникати труднощі з підбором. Щоб уникнути непорозумінь, важливо розібратися в видах і особливостях жіночих трусиків. Розглянемо топ-10 сучасних моделей.

  1. Стрінги. Безумовно, це одна з найбільш відвертих і популярних моделей. До характерних рис цих виробів можна віднести вузький пояс (часто це просто тасьма) і тонку смужку на задній частині, сідниці відкриті. Зазвичай стрінги носять з облягаючими речами, під одягом вони практично непомітні.
  2. Бікіні. Їх багато хто плутає зі стрінгами, хоча різниця між ними є, причому істотна. Бікіні – це трусики, що складаються з двох трикутників тканини, які з боків з’єднуються тонкими еластичними тасьмами, часто бувають на зав’язках.
  3. Танга. Вони теж схожі на стрінги, але прикривають тіло більшою мірою. Спереду зазвичай виглядають традиційно, а задня частина частково або повністю може закривати сідниці.
  4. Бразиліана. Вони теж схожі на стрінги, але сідниці прикриті наполовину, при цьому залишаються вигідно підкресленими завдяки особливому крою трусиків. Задня частина у бразиліан має вигляд широкої смужки (іноді це може бути низький трикутник). Внаслідок такого крою сідниці прикриті лише зверху.
  5. Тонга. Для цих трусиків характерна низька посадка (на стегнах). Сідниці прикриті в повному обсязі, передня частина має вигляд широкого трикутника. Тонги ідеально підійдуть для спідниць або брюк з низькою посадкою.
  6. Сліпи. Теж одна з найпопулярніших моделей, але її назву знають не всі. Сліпи – це ті самі звичайні трусики з широким поясом і комфортною посадкою (з низькою – це актив-сліпи). Оптимально підходять для носіння кожен день, оскільки не обмежують рухів, на тілі практично не відчуваються, але під облягаючим одягом сліпи будуть помітними.
  7. Деван-дерьер. Ця модель виникла приблизно в кінці 80-х років у Сполучених Штатах і швидко стала популярною, вважалася однією з найбільш спокусливих. Такі жіночі трусики являють собою два невеликих трикутника (часто з гіпюру), з’єднані між собою гумкою. Характерною рисою є шов по центру задньої частини трусиків. Завдяки йому забезпечується спокуслива посадка білизни, сідниці залишаються напіввідкритими. Носити таку модель щодня не завжди зручно, але під облягаючий наряд або для романтичного побачення деван-лайно підходять ідеально.
  8. Шортики. Це одна з найбільш практичних моделей трусиків. Фасон запозичений з чоловічого гардероба. Шортики шиють з різних тканин: бавовни, синтетики, гіпюру. У будь-якому випадку вони досить комфортні. Можуть бути з широкою гумкою або без неї, добре закривають сідниці і стегна. Але такі трусики досить помітні, тому не дуже підходять для облягаючого одягу. Крім того, влітку в них може бути жарко, тому краще залишити шортики на осінь-зиму.
  9. Хіпстери. Ця модель характеризується заниженою талією і розширеною зоною стегна. Такий крій забезпечує комфортну посадку і зручність в носінні. Нерідко прорізи для ніг прикрашають гіпюром, завдяки чому хіпстери набувають якусь грайливість.
  10. Пейдженслип, або панталони. Незважаючи на еволюцію жіночої нижньої білизни, ця модель не втрачає своєї популярності. Проте сучасні панталони більш витончені і красиві порівняно з тими, які носили дами сто років тому. Для них характерна облягаюча форма, завдяки чому вони практично непомітні на тілі. Але сьогодні ця модель трусиків виконує швидше профілактичну функцію. Панталони часто шиють з щільної еластичної тканини, завдяки чому вони забезпечують стягуючий ефект і дозволяють дівчатам трохи скорегувати фігуру під облягаючий одяг.

          Висновок

Як бачимо, моделі жіночих трусів дуже різноманітні, як за типом крою, так і дизайну. Кожна з них має певні властивості і може бути корисною в тій чи іншій ситуації. Рекомендується мати в гардеробі кілька різних моделей трусиків, щоб в будь-який момент мати можливість вибрати білизну, найбільш підходящу під наряд або настрій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *