Поради від дерматолога щодо глибокого очищення шкіри в домашніх умовах за 5 кроків

0

Зображення ідеальної шкіри без жодного недоліку намагається зачарувати нас з усіх сторін. З обкладинок журналів, з фільмів і соціальних мереж. І хоча ми здогадуємося, що значна частина такої досконалості досягається фільтрами або фотошопом, але все одно прагнемо її для себе. Саме тому ми часто експериментуємо з різними методами глибокого очищення шкіри.

Проте не всі поради, які можна знайти в Інтернеті, дійсно працюють. Деякі з них можуть навіть пошкодити епідермальний бар’єр і спричинити неприємності у вигляді подразнення шкіри, підвищеної чутливості або печіння. Ось деяки поради від дерматолога про глибоке очищення шкіри для чоловіків і жінок.

Обов’язковим є ретельне відлущування та очищення шкіри вранці й увечері, після чого можна переходити до Вашого щоденного догляду за обличчям. Дотримуйтеся нижченаведеної інструкції раз на тиждень або кілька разів на місяць, залежно від типу Вашої шкіри. Адже ні з чим не варто перебільшувати – навіть із домашнім глибоким очищенням шкіри.

             Як глибоко очистити шкіру?

        1. Зняття макіяжу

Якщо Ви плануєте глибоке очищення пор, але ще не зняли макіяж, почніть із цього кроку. Спробуйте жирний бальзам, який миттєво позбавить Ваше обличчя макіяжу й засобів із SPF.

       2. Щітка для очищення обличчя

На другому етапі можна скористатися щіточкою для очищення шкіри. Конкуренцію їй може скласти ультразвуковий пристрій, який позбавить шкіру бруду, жиру й відмерлих клітин. Він чудово працює з гелем, дуже делікатним, але водночас ефективним і він все зробить за Вас!

  • Ми б порекомендували використовувати щіточку й шпатель під час однієї процедури для дійсно непоступливої, жирної шкіри.
  • Для чутливої або легкоподразнюваної шкіри ця комбінація може виявитися перебільшенням. У такому разі варто чергувати ці пристрої.

        3. Ультразвуковий скрабер

Для дійсно глибокого очищення спробуйте ультразвуковий скрабер для обличчя /face scrubber/. Він видаляє навіть те, що не досяжно щітці для очищення. А позаяк його потрібно використовувати на вологій шкірі, розпиліть на обличчя заспокійливий спрей.

       4. Сироватка

Саме зараз найкращий час для сироватки.

  • Коли Вша шкіра добре очищена, скористайтеся цим і пригостіть її якісною сироваткою, насиченою активними інгредієнтами, як-от гіалуронова кислота або ніацинамід.
  • Втирайте її іншим боком ультразвукового шпателя, що сприятиме засвоєнню продукту.

       5. Очищувальна маска

Після цього нанесіть на обличчя очищувальну маску.

  • Спробуйте і завдяки ній Ви отримаєте сяйво та зволожену, чисту шкіру просто за хвилину. АНА-кислоти в її складі, за умови ідеально підготовленої шкіри, можуть діяти дійсно ефективно.

             Про розпарювання шкіри

  • Ми не рекомендуємо розпарювання і занадто сильного впливу тепла на обличчя.
  • Хоча розпарювання розкупорює пори й робить очищення ефективнішим, пара разом із порами розширює і кровоносні судини, що може призвести, скажімо, до загострення проблеми розацеа.
  • Подеколи можна розпарювати шкіру, але повірте, розслаблення в теплій ванні перед її очищенням Вам вистачить із головою.

Після глибокого очищення потіште себе інтенсивним зволожувальним кремом і лягайте спати. Зранку Ви прокинетеся з помітно пружнішим і здоровішим виглядом обличчя. І вже після кількох таких сеансів очищення Ви побачите, наскільки чистою та ніжною стала Ваша шкіра.

Завжди консультуйтеся з дерматологом або косметологом щодо домашнього глибокого очищення. Вони найкраще знають, як часто і з якою інтенсивністю Ваша шкіра цього потребує.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *